SKĄD REKRUTUJEMY?

Czekamy na rozwój Twojej firmy, rozpocznij współpracę z Easttrees 

EASTTREES... profesjonalizm, który procentuje

EASTTREES

 

ul. Piaskowa 7

65-204 Zielona Góra

 

 

 

Nasza firma działa na polskim rynku pracy blisko 10 lat. W związku z wyraźnym i odczuwalnym brakiem personelu pracowniczego, rekrutujemy ludzi z całego świata, dostarczając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Obecnie zatrudniamy blisko 2000 pracowników, pozyskujemy w każdym tygodniu około 100 osób, gotowych do podjęcia pracy. Nasz dział rekrutacji, którego tworzą wykwalifikowani specjaliści, pozyskuje pracowników z różnych stron świata w zależności od zapotrzebowania naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrekrutować pracowników w ciągu 14 dni roboczych od momentu podpisania umowy.

Kilka słów o nas

Nasz zespół zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa jest stabilny rozwój firmy i pełna kontrola nad utrzymywaniem wykwalifikowanej kadry. Traktujemy każdego naszego klienta indywidualnie, dokładając należytej staranności, aby jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, poznać potrzeby i dokładnie zaplanować proces rekrutacji. Naszym priorytetem jest Państwa sukces.

Struktura firmy

Od 10 lat współpracują z nami różnego rodzaju podmioty gospodarcze z branży automotive, logistyki, przemysłu futrzarskiego, e-commerce, rozwoju technologii, transportu, przetwórstwa przemysłowego, służby zdrowia oraz szeroko pojętej branży spożywczej. Nasza firma, posiada dwa oddziały w Polsce oraz jeden na Ukrainie. Do chwili obecnej, podpisaliśmy umowę z sześćdziesięcioma firmami, z czego 70% to duże oraz cenione na rynku przedsiębiorstwa.

Zaufali nam...

TANZANIA

 

RWANDA 

 

GHANA

 

ZIMBABWE 

AFRYKA PÓŁNOCNA

 

INDE

 

BANGLADESZ

 

NEPAL

 

SRI LANKA

 

WIETNAM

AZJA

WENEZUELA

 

DOMINIKANA

 

KOLUMBIA

AMERYKA

KOSOWO

 

ALBANIA

 

UKRAINA

 

BIAŁORUŚ

 

GRUZJA

EUROPA

GWATEMALA